بهترین شرکت های سئو چه ویژگیهایی دارد؟

آنچه در این مطلب می خوانید :
بهترین شرکت سئو

بهترین شرکت های سئو در تهران

بهترین شرکت های سئو در تهران واقعاً چه می کنند؟ آیا همکاری با یک آژانس سئو ضروری است؟ به طور کلی سئو چیست؟ یا اصلا چرا باید سئو را جدی گرفت؟ ما قصد داریم تا به تمام سئوالات شما در مورد سئو و اهمیت آن در رشد کسب کار ها توضیح دهیم. و همچنین به شما کمک کنیم تا ویژگی های بهترین شرکت سئو را بدانید و انتخاب درستی داشته باشید.

برای بسیاری، حتی بازاریابان باتجربه، اصطلاح “سئو” ممکن است کمی نا آشنا باشد. خیلی ها تصور می کنند که سئو نیز بخشی گذرا از برنامه های پلتفرم گوگل است ، اما اینطور نیست . در واقع، شما خواه مالک یک کسب و کار کوچک باشید یا برای یک شرکت معتبر کار می کنید، به خدمات سئو نیاز دارید.

مطلب پیشنهادی:  تیم متخصص سئو حرفه ای در تهران

در این مقاله ما قصد داریم تا در مورد موضوعات زیر به شما اطلاعات دهیم:

 • “سئو” به چه معناست
 • چرا سئو مهم است
 • کاری که شرکت سئو می تواند برای شما انجام دهد
 • طیف وسیعی از خدماتی که یک شرکت سئو ارائه می دهد
 • آنچه یک قرارداد استاندارد مستلزم آن است
 • اینکه آیا استخدام یک شرکت سئو برای شما و پروژه شما حرکت مناسبی است یا خیر
 • چگونه تعیین کنید کدام شرکت سئو برای شما مناسب است
 • هر آنچه که باید در مورد سئو قبل از امضای قرارداد همکاری بدانید

بهترین شرکت های سئو واقعا چه می کنند؟

بسیاری از کارآفرینان به عنوان یک حوزه نسبتاً جدید که همچنان در حال افزایش است ،  به سئو روی می آورند اما گاها نمی دانند که شرکت های سئو دقیقاً چه کاری انجام می دهند.

ممکن است تعجب کرده باشید که چرا همه در دنیای بازاریابی دیجیتال همواره درمورد سئو صحبت می کنند، زیرا قبلا چنین اصطلاحاتی در بین عموم مردم و شرکت ها وجود نداشت . اما امروزه سئو به عنوان امری ضروری برای رشد هر سایت شناخته می شود.

اما حالا به مسئله اصلی یعنی کارهایی که یک شرکت سئو انجام می دهد می پردازیم.

منطقی است که ابتدا با تعریف و معنی سئو آشنا شویم.

سئو چیست؟

شرکت های های سئو واقعا چه می کنند؟
سئو چیست

سئو = بهینه سازی موتور جستجو

احتمالاً شنیده اید که سئو باعث می شود که یک سایت به  صفحه اول نتایج گوگل برسد. که البته درست است،اما سئو فقط این نیست و نکات بیشتری در مورد سئو وجود دارد.

آنچه ما به عنوان یک شرکت سئو انجام می دهیم، این است که بازدید وب سایت شما را افزایش می دهیم. ما با کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما روی وبسایت شما کار می کنیم  و شانس دیده شدن وبسایت شما را در موتورهایی مانند گوگل به حداکثر می‌رسانیم و قرارگیری شما را در میان انبوه رتبه‌بندی‌های جستجویی که ناگزیر به وجود می‌آیند، افزایش می‌دهیم.

نکته اینجاست: این یک معامله بزرگ است. بر اساس تجزیه و تحلیل داده های اخیر، بیش از ۹۰٪ از تجربیات مصرف کنندگان آنلاین با تعامل با یک موتور جستجو آغاز می شود. هر چه به بالای رتبه بندی های جستجو نزدیک تر باشید، احتمال اینکه مشتری بالقوه کسب و کار شما را انتخاب کند، بیشتر می شود. شانس تماس مصرف کنندگان جدید با شما و کسب و کار شما به طور چشمگیری افزایش می یابد. در واقع، تقریباً ۵۰٪ از مردم قبل از کلیک کردن، بیشتر از لینک سوم در صفحه Google نگاه نمی کنند.

مطلب پیشنهادی: سئو چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ آنچه که باید درباره سئو سایت بدانید

آیا بهترین شرکت های سئو قابل اعتماد هستند؟

نه کاملا. مانند بسیاری از مشاغل دیگر ، بسیاری از سودجویان به دنبال سوء استفاده از این روند برای کسب درآمد سریع هستند. همانقدر متخصصان معتبر زیادی با تیم سئو  قوی و دانش وسیع از چشم انداز بازاریابی دیجیتال وجود دارند، افراد سود جو نیز وجود دارند.
به عنوان مثال بعضی ها از ترفندهای ارزان قیمت استفاده می کنند که به نظر می رسد در کوتاه مدت رتبه جستجوی شما را افزایش می دهد ، اما از بعد از مدتی عمق فاجعه و خرابکاری مشخص می شود.

تیم سئو ما،  با تجزیه و تحلیل صدها دسته اطلاعات برای اطمینان از صحت ، کیفیت و یکپارچگی اطلاعات ،باعث پیشرفت وبسایت شما می شود. ما تمام جزئیات کوچکی را که در بالا بردن حضور آنلاین شما نقش دارد ، درک می کنیم و متعهد به تحقق آن هستیم.
ما تنظیماتی را بر اساس عوامل واقعی انجام می دهیم تا نتایج قابل توجهی ایجاد شود. برخی از اولویت های راهنمای گنجانده شده در تجزیه و تحلیل و اقدام یک شرکت سئو به طور معمول عبارتند از:

 • ایمنی و امنیت وب سایت شما
 • کیفیت وب سایت
 • کیفیت محتوای وب سایت
 • نوع کد وب سایت
 • تجزیه و تحلیل نشانه گذاری طرحواره
 • HTTPS است یا HTTP؟
 • وب سایت فعلی شما چقدر برای موبایل مناسب است
 • سرعت بارگذاری صفحات در سایت شما
 • بهینه سازی تصاویر
 • سیگنال های اجتماعی و کیفیت بک لینک ها

روش ها و رویه های ما به ما این امکان را می دهد که این عناصر را به طور موثر و پیوسته برای نتایج بهتر بهینه سازی کنیم.

صاحبان مشاغل چه انتظاراتی را باید از شرکت سئو داشته باشند؟

چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنی؟
بهترین شرکت سئو

ما برخی از زمینه هایی را که بر روی آنها کار می کنیم را بیان کردیم ،و کارهایی که برای دستیابی به نتایج انجام می دهیم قابل درک است. روش اصلی عملکرد ما ، و آنچه که هر شرکت قانونی باید در خدمات استاندارد خود ارائه دهد ، دارای ویژگی های زیر است :

تحلیل و بررسی بهترین شرکت های سئو :

 1. ما ساختار وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم
 2. ما محتوای وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم
 3. ما نرخ تبدیل فعلی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم
 4. ما تمام عناصر آنلاین خارج از صفحه را تجزیه و تحلیل می کنیم

بهینه سازی:

 1. ما ساختار وب سایت شما را بهینه می کنیم
 2. ما کد وب سایت شما را بهینه می کنیم
 3. ما محتوای صفحه وب سایت شما را بهینه می کنیم
 4. ما تمام عناصر حضور آنلاین شما در خارج از صفحه را بهینه می کنیم

تجزیه و تحلیل ساختار وب سایت شما

تجزیه و تحلیل ساختار وب سایت حیاتی است. همه تا حدی موافق هستند که طراحی وب سایت شما به طور صریح برای جلب رضایت الگوریتم گوگل لزوماً بهترین ایده نیست. حتی گوگل توسعه دهندگان را تشویق می کند تا بر بیشتر بر روی کیفیت تمرکز کنند. مطمئن. با این حال ، طراحی بدون در نظر گرفتن ارتباط شما با رتبه بندی موتورهای جستجو با توجه به وضعیت فعلی کار پوچی خواهد بود. آژانس های سئو حرفه ای ، مانند ما – می دانیم که چگونه تعادل ایجاد کنیم.

بهترین شرکت های سئو هنگام تجزیه و تحلیل ساختار وب سایت به چه نکاتی توجه می کند؟

آیا امن است؟

بسیاری از اهمیت “s” های احتمالی افزوده شده در HTTPS اطلاع ندارند. بدون آن ، وب سایت شما احتمالاً ایمن نیست – و حداقل آنطور که ممکن است قابل اعتماد نیست. به هر حال ، امنیت سایت فقط برای پرداخت ها نیست. صرف نظر از این که آیا سایت شما با کارت های اعتباری تعامل دارد یا خیر ، Google همیشه ،  یک سایت امن را به جایگزین ترجیح می دهد. بر اساس تجربه ما و نتایج این واقعاً برای گوگل مهم است و در رتبه بندی سایت شما تاثیر دارد.

ردیابی تجزیه و تحلیل

ما هرگونه داده تجزیه و تحلیل فعلی را که تقطیر شده یا می تواند تقطیر شود ، با دقت مشاهده و مطالعه می کنیم. اگر برنامه ای از قبل موجود ندارید ، ما می توانیم یک برنامه جدید به شما ارائه دهیم. این بسیار مهم است ، زیرا به ما امکان می دهد داده های فروش را درک کرده و سرنخ های احتمالی را ردیابی کنیم.
این اطلاعات چیزی نیست که ما معتقدیم باید آن را بدیهی تلقی کرد.

جلوگیری از خزنده های موتور جستجو

شما نمی خواهید فایل های ‘Robot.txt’ در صفحه شما حضور داشته باشند.

اصلاح خطای اساسی

خطاهای سایت نشانه مهمی برای گوگل است که نشان می دهد صفحه شما در صفحه اول آن قرار ندارد. برخی از خطاهای اساسی ، مانند خطاهای ۴XX ، خزنده های مسدود شده ، اطلاعات مفقود شده ، محتوای تکراری و موارد دیگر ، می تواند مانع اعتماد Google به سایت شما شود. بنا بر این اگر شما اعتماد Google را می خواهید – به ما اعتماد کنید.

آیا نمایه شده اید؟

ایندکس شدن بهتر از غیر نمایه سازی شده است. ایندکس شدن ، کم و بیش ، نوعی رای اعتماد یا نشانه کیفیت است که ارتباط شما را برای جستجوها بهبود می بخشد. این یک راه عالی برای افزایش مصرف کنندگان بالقوه و دریافت چند کلیک  است.

نقشه سایت XML شما

نقشه سایت XML به فهرست هر صفحه ای که وب سایت شما در آن قرار دارد اشاره می کند که می خواهید موتورهای جستجو در آن ها حساب کاربری داشته باشند. این ممکن است شبیه robots.txt به نظر برسد ، اما در حقیقت برعکس است – نقشه سایت XML شما با کدام صفحات نمایه سازی می کند ، robots.txt می گوید کدام صفحات را نمی خواهید فهرست بندی کنید.

سرعت

از ابتدای راه اندازی وب در دسترس ، کاربران دائماً به دنبال یک پیشرفت جامع بوده اند. سرعت! سرعت یک عنصر عظیم از تجربه کاربر است که موتورهای جستجو به آن توجه می کنند. با وجود کثرت شبکه ها و صفحات مجازی کاربران واقعا حوصله یک شبکه یا سایت کند را ندارند. به این ترتیب ، سرعت ، در واقع ، در رتبه بندی شما نقش دارد.

عناصر بهینه شده

ممکن است شما از “عنصر متا” مطلع نباشید ، اما به ما اعتماد کنید – این ضروری است. عناصر متای منفی را اغلب می توان در توضیحات ، محتوای کلی سایت ، برچسب های عنوان تکراری و سایر جزئیات از این قبیل یافت. چنین عواملی مانع رتبه بندی شما می شوند. بر این اساس ، اینجاست که بهینه سازی ما واقعاً به کار می آید.

تبدیل!

ما هر عاملی را که ممکن است بر نرخ تبدیل شما تأثیر منفی بگذارد بررسی می کنیم. با روش های ما ، به راحتی می توان محتوایی را شناسایی کرد که ممکن است به شما ضربه بزند و سایت شما را درست مدیریت نکند. برای یافتن آنچه که برای موفقیت  شما بهتر است، ما عملیاتی مانند آزمایش A: B را انجام می دهیم که نتایج پیوندهای جایگزین ، فرم های تماس و سایر جزئیات را بررسی می کند.

همانطور که می دانید ، بسیاری از این موارد کاملاً فنی است. صرف نظر از اینکه قسمت قبلی را به طور کامل درک کرده اید یا نه ، احتمالاً بقیه مطالب قابل درک تر هستند.

مطلب پیشنهادی: آیا برای کسب و کار خود به یک سایت شرکتی نیاز دارم؟

تجزیه و تحلیل محتوای خود

تجزیه و تحلیل محتوا بخش بزرگی از حوزه تخصصی سئو و شرکت های سئو است. ما مطالب شما را به ترتیب با در نظر گرفتن سوالات زیر بررسی می کنیم:

 • آیا جستجوی صوتی محتوای شما سازگار است؟
 • کلمات کلیدی هدفمند در حال حاضر چقدر موثر هستند؟
 • آیا رتبه بندی محتوا کافی است؟
 • آیا مشکلی در مورد محتوای تکراری وجود دارد؟
 • آیا صفحه وب شما صفحاتی ندارد؟
 • آیا اطلاعات تماس شما دقیق و سازگار است؟

در نهایت ، هیچ چیز به اندازه محتوای وب برای موفقیت شما حیاتی نیست. محتوای استثنایی بهترین راه برای جذب مشتریان بالقوه است و بر این اساس ، بهترین راه برای تبدیل مشتریان خود به سود است.

بررسی محتوای فعلی شما به این دلایل گام مهمی است. در واقع ، این چیزی است که به عنوان پایه ای برای کل استراتژی ای که ما با هم ایجاد خواهیم کرد ، عمل می کند.

تجزیه و تحلیل خارج از سایت

بسیاری از مهمترین کارهای سئو در واقع خارج از وب سایت شما اتفاق می افتد. تأثیر شما با نحوه ارتباط شما با وب در کل مشخص می شود. آیا در وبلاگ های صنعتی مطرح هستید؟ آیا مشتریان کسب و کار شما را در انجمن ها و دایرکتوری های محبوب رتبه بندی کرده اند؟

وضعیت شما در YELP چگونه است؟ اگر قبلاً محبوبیت زیادی کسب کرده اید، خیلی بهتر است. آنها می گویند هیچ چیز بهتر از شفاهی نیست، و حق با آنهاست – حتی اگر هرگز انتظار نمی رفت این در الگوریتم گوگل منعکس شود! اگر در این زمینه خوب عمل کنید، به طور خودکار به روش بهتری با کلمات کلیدی دلخواه خود ارتباط برقرار خواهید کرد. اما اگر در آن حضور ندارید، سخت تر است ، اما این همان چیزی است که ما برای آن اینجا هستیم. خواه کاملاً تازه وارد باشید و تعدادی نقد از مشتریان گرفته اید یا اینکه در حال کنار آمدن با نقد های منفی هستید، به هرحال  همیشه راهی برای خروج وجود دارد. برای خروج جدید باشید و تلاش می‌کنید اولین مجموعه نقدهای مهم خود را جمع‌آوری کنید، یا در حال بهبودی از نظرات منفی هستید، راهی برای خروج وجود دارد.

به عنوان مثال ، ما روشهای مثبتی برای برخورد با بررسیهای منفی داریم ، از جمله تاکتیکهای ایجاد صلح با مشتریان مزاحم گذشته.
ما با ایجاد یک تصویر واقعی از آنچه مردم در خارج از سایت در مورد شما می گویند و تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از آن ، از تجزیه و تحلیل وب سایت خود حرکت می کنیم.

ما همواره به طور کامل جست و جو می کنیم. ما در سراسر وب گشت و گذار می کنیم و  راهی برای به حداکثر رساندن سود می یابیم.
ما می دانیم که چگونه حضور آنلاین شما را بهینه کنیم. سالها تجربه ابزارهای لازم برای همکاری با یک شرکت جدید و سفارشی سازی یک برنامه اقدام را به ما نشان داده است. اگرچه هر پروژه ویژگی های خاصی دارد ، اما می دانیم که برخی از اصول همیشگی هستند.

اصولی که هنگام همکاری با یک بهترین شرکت های سئو انجام می شود عبارتند از :

 • ترافیک ارگانیک افزایش می یابد
 • ایجاد محتوا به طور خاص برای مخاطبان مورد نظر ، از نظر جغرافیایی یا غیره
 • بهینه سازی تگ های عنوان و ایجاد عمدی توضیحات متا موثر
 • ثبات NAP
 • پرورش نظرات مثبت و قانونی، تحت تأثیر طرحواره
 • ایجاد رابط کاربری ایده‌آل برای دستگاه‌های تلفن همراه – پاسخگویی تلفن همراه کلیدی است!
 • یافتن راه هایی برای افزایش مشروعیت ، اصالت و اقتدار

پیشرفت ،از تکمیل کوچکترین جزئیات حاصل می شود. بهبود، از این نظر، اجتناب ناپذیر است. ما کمال هر چیزی را در نظر می گیریم. ما تلاش می کنیم تا وبسایت شما به طور موثری به فعالیت خود ادامه دهد.

بهینه سازی ساختار و کد

یکی دیگر از ویژگی های بهترین شرکت سئو ، بهینه سازی ساختار و کد است. هر از گاهی، ما با صفحه‌ای کار می‌کنیم که تقریباً بی‌نقص است و فقط به چند تنظیم نیاز دارد. با این حال، اکثریت قریب به اتفاق مواقع، ما فضای زیادی برای بهبود پیدا می کنیم. با تکامل سریعی که به طور مداوم در این زمینه رخ می دهد، ما همیشه می توانیم جایی برای بهینه سازی پیدا کنیم. با ساختار و کد سایت، پتانسیل ناب برای پیشرفت را کشف می کنیم. تیم سئو ما متشکل از مهندسین و متخصصان مورد اعتماد ما بی صبرانه منتظر بهینه سازی سایت شما به روش های زیر هستند:

 • سازماندهی ساختار سایت برای بهبود ناوبری؛ یافتن آنچه را که برای آن آمده اند تا حد امکان ساده کنید
 • بهره وری! مردم بی تاب هستند. هر گونه ناکارآمدی را حذف می کنیم و چرخ ها را چرب می کنیم!
  خطاهایی را که گوگل می تواند تشخیص دهد مرتب کنید
 • بهینه سازی یا معرفی نقشه سایت XML برای تعامل بهتر با گوگل
 • پیوندها را اضافه کنید! پیوندهای داخلی به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی در سایت شما حرکت کنند، به ویژه به جایی که از دیدگاه شما برای آنها بهتر است.

بهبود محتوای سایت توسط بهترین شرکت های سئو

این نکته ارزش تکرار مجدد را دارد: محتوای شما بیشترین اهمیت را دارد. حتی یک سایت کاملاً طراحی شده باید به طور مداوم محتوای درجه یک را ارائه دهد. بهترین صفحه فرود همچنان با محتوای غیر استاندارد، امکان دیده شدن و پیشرفت را نخواهد داشت.  تولید محتوا برای جذب مشتریان بالقوه و برای بستن معامله بسیار مهم است. در اینجا یک پویایی واقعی مورد نیاز است و اکنون یک قطعه از مواد در حال بهینه سازی است.

ما کاری خواهیم کرد تا:

 • اطمینان حاصل کنید که محتوای تکراری وجود ندارد. ما یا آن را بازنویسی می کنیم یا از شر آن خلاص می شویم
 • اطمینان حاصل کنید که هیچ فرصتی برای پیوند کلمات کلیدی در عنوان صفحه وجود ندارد. این برای جلب توجه گوگل و بهبود رتبه شما بسیار مهم است
 • کپی جدیدی بنویسید که سرشار از کلمات کلیدی باشد. این کار باعث بهبود عملکرد صفحه فرود می شود
 • صفحات فرود ارگانیک و تازه را برای جذب مشتریان بالقوه بسازید
 • کمک به تصاویر پویا
 • متن موجود را به درستی قالب بندی کنید
 • زیبایی صفحه را اصلاح کنید

بهینه سازی خارج از صفحه

همانطور که قبلاً اشاره کردم، نحوه ظاهر شدن نام تجاری شما در خارج از سایت حداقل به اندازه خود سایت شما تأثیر می گذارد. این واقعیت ما را تشویق می کند:

 • با اصول سئو بر اساس نیاز جامعه هدف خود کار کنید. اگر مربوط به کسب و کار شما باشد، رتبه شما را در جستجوهای مبتنی بر جامعه خود بالا می برد.
 • همه فهرست‌های آنلاین موجود شرکت خود را بررسی کنید: سپس، ما آنها را تأیید و به‌روزرسانی می‌کنیم تا دقیق و آموزنده باشند و کسب‌وکار شما را در بهترین حالت ممکن منعکس کنند.
 • به دنبال منابع آنلاین جدید برای پیوند و مشارکت باشید
 • نوشته هایی را منتشر کنید ، مانند بیانیه های مطبوعاتی ، که پیشرفت و پیشنهادات جدید شرکت شما را توضیح می دهد
 • شبکه! اینفلوئنسرها، وبلاگ‌ها و منابع دیگر را در زمینه‌های مرتبط پیدا می‌کنیم و توافق‌نامه‌های سودمندی را برای تبادل لینک و حمایت از یکدیگر ایجاد می‌کنیم.

تجزیه و تحلیل عمیق

بسیاری از تیم های سئو که خود را بهترین شرکت سئو هم می نامند، فقط لینک های پر بازدید و ترند روز را به کلمات کلیدی پیوند می زنند. در واقع هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. اما این کار به تنهایی اشتباه است . اینجاست که بهینه سازی عمیق می تواند چاره ساز باشد. ما علاوه بر تجزیه و تحلیل مداوم داده ها ، وب سایت شما را از هر نظر بهبود می بخشیم. تجزیه و تحلیل مداوم به تیم سئو ما این امکان را می دهد که تغییرات را تحلیل و ردیابی کند تا ببینیم چه چیزی برای بهبود وبسایت شما مفید است یا خیر . روندی که با شما به اشتراک می گذاریم ، شامل موارد زیر است:

رتبه‌بندی‌ها، اعداد ترافیک، و نرخ‌های تبدیل مرتبط و تحت نظارت دقیق که به‌صورت روزانه، هفته به هفته، ماه به ماه (و غیره) به‌روزرسانی و پیگیری می‌شوند.
دانش برای درک داده ها و استنباط بهترین جهت حرکت و بهترین استراتژی ها برای بهبود وب سایت.

آیا همکاری با بهترین شرکت های سئو واقعاً ضروری است؟

آیا استخدام یک شرکت سئو واقعاً ضروری است؟
تیم سئو

خب، اگر می خواهید ترافیک بیشتر، تماس های بیشتر، فروش بیشتر و سود بیشتر داشته باشید، تعامل با بهترین شرکت های سئو مثل ما یک استراتژی عالی است.

آیا می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید؟ آیا می خواهید مطمئن باشید که وب سایت شما تاثیر بالقوه خود را بر حاشیه سود شما به حداکثر می رساند؟ آیا می خواهید توسط مشتریان بالقوه با استفاده از Google کشف شوید؟ آیا می‌خواهید کسب‌وکارهای دیگر را در گرد و غبار رها کنید و فراتر از استاندارد پیشرفت کنید؟ یا اینکه می خواهید خودتان را از بقیه متمایز کنید؟ آیا می خواهید سرنخ های بیشتری به دست آورید؟ آیا می خواهید تبدیل بیشتری داشته باشید؟ فروش بیشتری داشته باشید؟

آیا به پایداری بلند مدت در عصر دیجیتالی شدن سریع اهمیت می دهید؟

اگر پاسخ شما به هر یک از این موارد مثبت است، یک شرکت سئو یک راه مطمئن برای رسیدن به اهداف شما و فراتر از آن است!

TELL-TALE نشان می دهد که یک شرکت سئو باید اجتناب شود

اگر شرکتی وعده داده است که در یک بازه زمانی مشخص نتایج تضمینی را ارائه می دهد ، مطمئن باشید که آنها از تاکتیک های مبهم استفاده می کنند. اینشرکت ها و افراد کلاهبردارانی هستند که مشروعیت اعطا شده به حوزه کاری ما را به خطر می اندازند ، و ما به شدت ازاستفاده از این تاکتیک ها در هر مرحله خودداری می کنیم.

معمولاً این شرکت های سئو از شما می خواهند:

 • از پول خود برای خرید پیوندهای مبهم در سایت های جعلی استفاده کنید
 • از برنامه ها برای دستکاری نتایج جعلی از طریق ایجاد صفحات وحشتناک استفاده کنید
 • مطالب را به گونه ای تکرار کنید که منافع شما را برآورده نکند
 • به پیوندهای هرزنامه و اطمینان از عدم ارتباط طولانی مدت پروژه خود برای دستاوردهای فوری خود وابسته باشید

آیا گوگل می تواند تاکتیک های مخرب و تقلبی را تشخیص دهد؟

گاهی اوقات ، افرادی که پشت این کار هستند درک کاملی از الگوریتم گوگل دارند و نتایج خوب کوتاه مدتی را به شما نشان می دهند و شما فکر می کنید که این روش اصولی و درست است.

با این حال ، گوگل به شدت به تطبیق چنین تاکتیک های عقب افتاده ای اهمیت می دهد و الگوریتم خود را برای پیشگیری از روش هایی که برای تقلب در سیستم استفاده می شود ، فعالانه اصلاح می کند. علاوه بر این ، اگر گوگل متوجه شود که شما از تاکتیک های مبهم استفاده کرده اید ، مطمئناً سایت شما را به شیوه هایی جریمه خواهد کرد که باعث مشکلات طولانی مدت شود. به این ترتیب ، روشی که فکر می کنید شما را یک قدم به جلو می برد در واقع می تواند برای شما ده قدم به عقب باشد ، و همچنین پول هدر رفته ای که می توانست به اندازه کافی سرمایه گذاری شود و نتایج خوبی را به روش درست ، بگیرید.

این شرکت ها علاوه بر وعده هایی را که در مورد آنها به شما هشدار داده ایم  ممکن است مشکلات حقوقی نیز برای شما به وجود آوذند. همچنین همیشه به طور قانونی تیم سئو مورد نظر بر سر باید و نباید ها توافق کنید و یک قرار داد ببندید . زیرا یک شرکت سئو وقتی روی سایت شما کار می کند به راحتی می تواند آن را از دسترس شما هم خارج کند بنابراین بسیار محتاط باشید.

چگونه می توان بهترین شرکت های سئو را از یک شرکت بد تشخیص داد؟

با نگاهی به نظرات آنها شروع کنید. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، بسیاری از شرکت های غیر قابل اعتماد سئو ، همیشه تعدادی نمونه کار بد و همچنین مشتریان ناراضی دارند. به چنین شرکت هایی با سوابق بد هر گز اعتماد نکنید. همیشه نمونه های بررسی و شاید حتی نمونه کارها یا مطالعات موردی را درخواست کنید.

 • شفاف سازی مفاد قرارداد را فراموش نکنید.

 • از آنها بخواهید به طور واضح به شما توضیح دهند که آنها چه چیزی را پیشنهاد می دهند و امضای شما پس از آن شامل چه مواردی می شود.
 • لغو  قرارداد چگونه است؟

 • هیچ چیز بدتر از بستن قرارداد با شخصی نیست که نسبت به او بی اعتماد هستید یا از کار کردن با او لذت نمی برید.
  مطمئن شوید که زمان پایان قرارداد مشخص باشد.
 • شرایط ارتباط را روشن کنید.

 • چه کسی کی و در چه زمانی می نویسد؟ اطمینان حاصل کنید که در مورد یک استاندارد تصمیم گیری کنید تا هر طرف بتواند یکدیگر را مسئول نشان دهد.
 • درخواست کنید دسترسی به سایت و تجزیه و تحلیل خود را حفظ کنید.

 • آنها نباید از کمک به شما در این راه و همچنین ارائه اطلاعاتی در مورد دسترسی افراد به FTP ، CMS ، AdWords و Analytics بترسند.
 • چه کسی صاحب وب سایت است؟

 • برخی از شرکت ها ادعای مالکیت این پروژه را دارند ، به خصوص اگر از ابتدا آن را بسازند. اطمینان حاصل کنید که می دانید ، زیرا اگر مدت زمان مشخصی بدون وب سایت باقی بمانید ، سهم لغو به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. بهتر است با بهترین شرکت های سئو کار کنید که به شما اجازه می دهد صاحب سایت شوید.
 • آیا ضمانت هایی برای ارقام وجود دارد؟

 • مواظب باش. چنین پیشنهادی ممکن است وسوسه کننده باشد ، اما یک شرکت سئو واقعی ، معتبر و قابل اعتماد نتایج خاصی را تضمین نمی کند ، فقط اهداف آنها و روشهای دستیابی به آنها را روشن می کند.
 • سوال کنید که آیا شرکت دارای تجارب مرتبط با مشاغل مشابه شما یا در صنعتی است که در آن کار می کنید هست یا نه

 • تجربه در زمینه خاص شما می تواند کمک کننده باشد ، به ویژه در مورد تشریفات ایجاد محتوا.
 • چه گزینه های قراردادی موجود است؟

 • بستن قرارداد های گران قیمت برای مشاغل کوچک نیاز نیست. برخی از مشاغل کوچک مانند یک تجارت بزرگ به کار گسترده ای نیاز ندارند. این را روشن کنید . همچنین هزینه ها ، گزینه های پرداخت و اینکه دقیقاً برای چه چیزی پرداخت خواهید کرد را روشن کنید.

در نهایت ما ادعا نمی کنیم که بهترین شرکت سئو  هستیم اما همواره جزئی از بهترین ها بوده ایم. ما معتقدیم که کار خود را به بهترین نحو انجام می دهیم. ما به عنوان یک تیم سئو موفق همواره شایستگی های منحصر به فرد خود را حفظ کرده و به طور مداوم در راستای ارتقاء کار خود و در نهایت رشد پیج شما گام بر می داریم. ما به نحوه بالا آمدن وب سایت شما اهمیت می دهیم زیرا به عنوان مشتری ما ، تصویر خوبی از شما تصویر ما را نشان می دهد و بالعکس. موفقیت ما موفقیت شماست، در واقع موفقیت و رشد  در کار ما همواره دوطرفه است .

اگر سئوالی در مورد نحوه کار ما و آنچه ما به عنوان یک شرکت سئو انجام می دهیم سئوال دارید ، با ما تماس بگیرید.

هدف ما موفقیت و رشد شماست.

 

منبع:

https://www.quora.com/What-are-some-good-ways-to-pick-the-right-SEO-company

https://visualobjects.com/seo

 

What is an SEO Company? What Does an SEO Firm Do?

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

برای چاپ این مطلب بر روی دکمه printکلیک کنید

Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید