طراحی سایت با وردپرس چرا بهترین گزینه برای طراحی سایت است؟

آنچه در این مطلب می خوانید :
طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس چرا بهترین گزینه برای طراحی سایت است؟

طراحی سایت با وردپرس بهترین انتخاب برای راه اندازی وبسایت است، در ادامه این مطلب همه آنچه که باید درباره سایتهای وردپرسی بدانید ارائه شده است .

پلت فرم وردپرس یک نرم افزار غنی از ویژگی های مورد نیاز برای طراحی سایت است. وردپرس امکان طراحی سایت ها را برای مشاغل کوچک و بزرگ به طور یکسان فراهم می کند. با گزینه های سفارشی سازی متعدد ،طراحی سایت با وردپرس انتخابی هوشمندانه و بهترین گزینه برای طراحی سایت است. اگر می خواهید یک وب سایت برای تجارت خود بسازید، یا به دنبال یک سیستم متفاوت از سیستم فعلی خود هستید ، مطمئن باشید که ساخت سایت با وردپرس امروز بستر ایده آل برای مدیریت محتوا است .

 • چرا وردپرس؟
 • چه چیزی باعث می شود ساخت سایت با وردپرس بهترین انتخاب در بازار امروز باشد؟
 • سیستم مدیریت محتوا چیست؟

این مقاله با برجسته کردن ویژگی های منحصر به فردی که وردپرس را به عنوان بهترین سیستم CMS موجود برای تجارت امروز معرفی می کند ، پاسخ های مفصلی به سوالات فوق ارائه می دهد!

طراحی سایت با وردپرس

پلتفرم وردپرس آخرین پلتفرمی است که از میلیون ها سایت در سراسر جهان پشتیبانی می کند. مجهز به داشبورد استاندارد ، وردپرس یک پلت فرم جهانی است که هر فرد یا مشاغل در هر نقطه از جهان می تواند از آن برای ایجاد یک وب سایت اساسی یا پیچیده استفاده کند.

وردپرس بهترین نرم افزار در مجموعه ای از سیستم های CMS و سیستم عامل های CMS است. این یک  گزینه محبوب است که عملکردهای قابل درک و طیف کاملی از ابزارها ، موضوعات و افزونه ها را ارائه می دهد که ایجاد آسان وب سایت های شگفت انگیز را افزایش می دهد.

مزایای طراحی سایت با وردپرس :

در اینجا واضح ترین مزایای استفاده از محبوب ترین CMS ، وردپرس ، به عنوان  محبوب ترین گزینه برای طراحی وب سایت شما وجود دارد ، چه وردپرس را برای تجارت انتخاب کنید و چه میزبان خدمات وبلاگ خود:

۱- وردپرس یک پلتفرم CMS آسان برای طراحی سایت است

اگرچه ممکن است خیلی ساده به نظر برسد ، اما آنچه باعث می شود طراحی سایت با وردپرس محبوب شود این واقعیت است که استفاده از آن حتی برای تازه واردان نیز فوق العاده آسان است. کاربرپسند بودن آن باعث می شود مدیریت محتوای وب سایت بدون زحمت به نظر برسد.

مدیریت وب سایت WP آنقدر آسان است که مهارت های برنامه نویسی یا برنامه نویسی لازم نیست.

۲- ساخت سایت با وردپرس بستر مناسب و آسانی دارد

حتی اگر از زبان های برنامه نویسی مانند HTML ، CSS ، JavaScript یا PHP آگاهی ندارید ، می توانید کسب و کار خود را با وب سایت Word Press راه اندازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید پنج دقیقه برای نصب دستی وردپرس است و آماده کار هستید!

این ویژگی دیگری است که سایر نمونه های مدیریت محتوا به طور کامل فاقد آن هستند!

۳- وردپرس بهترین CMS برای به روز رسانی سایت است

شکی نیست که اگر می خواهید در شبکه جهانی وب محافظت شوید ، به روز رسانی نرم افزار CMS شما حیاتی است. اهمیت به روز رسانی منظم را نباید دست کم گرفت.

وردپرس به طور کامل اهمیت به روزرسانی را درک می کند و به روز رسانی موضوعات و افزونه ها را مانند یک پیاده روی در پارک به نظر می رساند. همه اینها با یک کلیک انجام می شود. این ویژگی به WP اجازه می دهد تا در بین سایر سیستم های مدیریت محتوای وب سایت برجسته شود.

۴- طراحی سایت با وردپرس با قابلیت چند کاربر است

هنگامی که یک کسب و کار بزرگ دارید وب سایت را جاری و فعال نگه دارید کار آسانی نیست. افراد زیادی برای رسیدن به چنین وظیفه ای به کمال نیاز دارند و هر یک نقش متفاوتی در این امر ایفا می کنند. وردپرس ، بهترین نرم افزار آنلاین ، راه حلی دارد.

وردپرس ، محبوب ترین نرم افزار طراحی سایت ، با شش نقش مختلف از جمله سرپرست ، نویسنده ، ویرایشگر ، مشارکت کننده و مشترک به مشاغل ارائه می دهد که امروزه به عنوان قابلیت چند کاربر شناخته می شود. صاحب سایت می تواند به هر یک از کارکنان نقش تعیین کند.

این قابلیت به صاحبان اجازه می دهد تا کنترل کنند که کارکنان می توانند یا نمی توانند در سایت انجام دهند.

۵- ساخت سایت با وردپرس سازگاری طراحی را در همه زمینه ها ارائه می دهد

سازگاری طراحی هنگام ایجاد یک وب سایت برای مشاغل کوچک یا بزرگ شما بسیار مهم است و وردپرس مجهز به طراحی یکسان در کل وب سایت است ، بدون توجه به تعداد پست های وبلاگ یا صفحاتی که در هر زمان می خواهید اضافه کنید.

این یک ویژگی کلیدی است که بسیاری از سیستم های مدیریت محتوای وب سایت از آن برخوردار نیستند. هماهنگی ناشی از سازگاری طراحی ، وب سایت های مبتنی بر وردپرس را جذاب و زیبا می کند. این که آیا تم پیش فرض یا پولی را انتخاب می کنید ، سازگاری طراحی باقی می ماند.

۶- وردپرس انعطاف پذیری طراحی سایت را تضمین می کند

در حالی که وردپرس می تواند سازگاری طراحی را در وب سایت شما تضمین کند ، اما برای صاحبان سایتهایی که به دنبال اجرای طرح های مختلف در سراسر وب سایت خود هستند ، برخلاف یک طراحی ثابت ، انعطاف پذیری طراحی را ارائه می دهد. این برعکس سازگاری طراحی است.

یکپارچگی چند طرح با وردپرس به عنوان بهترین نرم افزار طراحی سایت شما امکان پذیر است.

۷- ساخت سایت با وردپرس به دلیل نصب سریع معروف است

وردپرس یک نرم افزار مبتنی بر وب است که نصب آن بسیار آسان است. شما به راحتی می توانید وردپرس را بارگیری و نصب کنید و به راحتی می توانید تم ها و افزونه ها را نیز نصب و فعال کنید. ساخت سایت با وردپرس امکان نصب سریع و آسان هر ابزاری را که به آن نیاز دارید ، می دهد.

۸- طراحی سایت با وردپرس بهبود مداوم را تضمین می کند

برخلاف سایر ابزارهای CMS ، وردپرس به طور مداوم با افزایش تعداد ویژگی های استاندارد که همه آنها با توجه به نیازهای کاربران ایجاد شده است ، تجربه کاربران خود را بهبود می بخشد. وردپرس توجه زیادی به خواسته های کاربران خود برای سایت های خود دارد.

۳۸۰۰۰ افزونه وردپرس در دسترس است و در مورد کارهایی که می توانید با وب سایت وردپرس خود انجام دهید ، محدودیت وجود دارد. وردپرس حتی مجهز به نیازهای خاص صنایع تخصصی است: وب سایت های شرکتی ، تجارت الکترونیک یا دولت.

۹- طراحی سایت با وردپرس نیازی به دانش HTML ندارد

این یکی از بزرگترین مزایای بستر وردپرس به عنوان یک برنامه نرم افزاری طراحی سایت است: نیازی به تسلط بر زبان های برنامه نویسی مانند HTML نیست. بله ، وردپرس به کسانی که مجهز به دانش هستند اجازه می دهد کدها را ببینند و قسمت هایی از آن را دوباره بنویسند.

با این حال ، کسانی که هیچ ایده ای در مورد HTML ندارند نباید نگران یادگیری آن یا استخدام یک آژانس برای مدیریت برنامه نویسی برای آنها باشند زیرا وردپرس آنها را از مشکل برطرف می کند.

این یک ویژگی عالی است ، به ویژه اینکه سایر سیستم های مدیریت محتوای وب سایت ، مانند دروپال یا جوملا ، به مهارت های فنی گسترده ای نیاز دارند تا بتوانید هر چیزی را سفارشی کنید.

۱۰- طراحی سایت با وردپرس هزینه زیادی ندارد

وردپرس تعداد زیادی افزونه و همچنین نرم افزار اصلی مدیریت محتوا را به صورت رایگان ارائه می دهد. برخی از افزونه ها و تم ها هزینه دارند ، اما با توجه به هزینه توسعه وب در صورت انجام توسط یک آژانس حرفه ای ، حداقل هزینه است.

در این زمینه ، به نظر نمی رسد هزینه زیادی برای پرداخت صد دلار برای برخی از افزونه های تخصصی و یک موضوع سفارشی پرداخت شود.

۱۱- وردپرس دارای فرایند پشتیبانی فعال است

در حالی که وقتی با سایت وردپرس خود مشکل دارید ، نمی توانید برای پشتیبانی با شماره تماس بگیرید ، اما یک انجمن بسیار فعال وجود دارد که باید برای کمک به آن مراجعه کنید. اعضا به طور فوق العاده ای به ایمیل ها و سوالات پاسخ سریع می دهند. پیگیری نیز منطقی است!

۱۲- ساخت سایت با وردپرس بین المللی است

وردپرس محدود به یک منطقه جغرافیایی معین نیست. مردم در سراسر جهان از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می کنند. با توجه به بین المللی بودن ، وردپرس بستر ایده آل CMS برای مشاغلی است که سایت های آنها در مناطق دور افتاده یا چند کشور قرار دارد.

ساخت سایت با وردپرس دسترسی به افزونه های تخصصی را ارائه می دهد که می توانند برای مدیریت ترجمه به زبان های مختلف مورد اعتماد قرار گیرند و کسب و کارها را برای مخاطبان گسترده تر بین المللی قابل مشاهده کند.

۱۳- طراحی سایت با وردپرس واکنشگرایی را آسان می کند

واکنشگرایی سایت وردپرسی
واکنشگرایی سایت وردپرسی

مردم از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. گوگل برای دوستی با تلفن همراه فشار می آورد. در نتیجه ، هر موضوعی که در دسترس کاربران وردپرس است برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. بهینه سازی تلفن همراه دیگر یک گزینه نیست ، اما برای ورود تم ها به فهرست WP اجباری است.

Google دیگر وب سایت هایی را که برای نتایج جستجوی تلفن همراه بهینه نشده اند نشان نمی دهد.

چرا طراحی سایت با وردپرس با سئو سازگار است؟

چرا طراحی سایت با وردپرس با سئو سازگار است؟
چرا طراحی سایت با وردپرس با سئو سازگار است؟

استفاده از WP به عنوان سیستم مدیریت محتوا بدون افزونه های تخصصی یا موضوعات سفارشی از نظر SEO دارای مزایای متعددی است. این پلتفرم فوق العاده همه کاره مخصوصاً برای SEO درون صفحه که در آن می توانید عناصر مهم را مدیریت کنید کارآمد است:

۱- نشانه گذاری HTML مناسب:

وردپرس مجهز به تولید صفحات HTML است که برای موتورهای جستجو مناسب هستند. جدیدترین موضوعات WP حتی بر اساس پیشرفت های HTML5 ایجاد شده و صفحات HTML را ایجاد می کند که درک آنها حتی برای موتورهای جستجو راحت تر است.

۲- پیوندهای دائمی زیبا:

لینک های ثابت دائمی پیوندهایی هستند که دارای کلمات کلیدی هستند که به بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو اجازه می دهد بفهمند پست/صفحه در مورد چیست و WP به مشتریان خود اجازه می دهد تا از محتوای این لینک های ثابت مناسب SEO استفاده و ویرایش کنند.

۳- برچسب های عنوان:

برچسب های عنوان در یک صفحه به موتورهای جستجو مانند Google اطلاعاتی در مورد محتوای صفحه شما ارائه می دهند و ساختار محتوا را ارائه می دهند ، که برای SEO در صفحه ضروری است. برخلاف نمونه های دیگر سیستم های مدیریت محتوا ، وردپرس نیازی به نوشتن برچسب های HTML به صورت دستی ندارد. می توانید همه برچسب ها را تنظیم کرده و از نوشتن خودداری کنید.

۴- ایجاد محتوای آسان با وردپرس :

تا آنجا که موتورهای جستجو پیش می روند ، یک کسب و کار از طریق محتوای وب سایت خود برجسته می شود. وردپرس به عنوان یک پلت فرم خدمات وبلاگ سابقه دارد. بنابراین مجهز است که به کاربران اجازه می دهد بدون تلاش های استثنایی محتوای با کیفیت ایجاد کنند. ایجاد یک کپی با کیفیت بالا به آسانی استفاده از یک پردازشگر کلمه است در حالی که افزودن تصاویر یا فیلم ها یا هر نوع محتوای چند رسانه ای به همین سادگی به دست می آید.

۵- تصاویر بهینه شده:

تصاویر ، مانند همه محتوای بصری ، یک افزودنی ضروری برای هر وب سایت هستند و وردپرس به توسعه دهندگان/صاحبان سایت اجازه می دهد تا تصاویر را از طریق ویرایشگر با استفاده از توضیحات ، برچسب های ALT و موارد دیگر بهینه سازی کنند.

با همه این ویژگی ها در آستین صاحب سایت وردپرس ، جای تعجب نیست که بسیاری از مطالعات موردی توسعه محتوا در وب سایت های مبتنی بر WP انجام می شود.

طراحی سایت با وردپرس سئوی داخلی را بسیار آسان می کند

منکر اهمیت SEO یا بهینه سازی موتورهای جستجو برای هر شغلی نیست. با این حال ، اطمینان از بهینه سازی موتورهای جستجو برای محتوای وب سایت شما بدون دانش تخصصی دشوار است و استخدام متخصصان برای انجام این کار برای شما هزینه زیادی را متحمل می شود.

وردپرس یک نرم افزار آنلاین ایده آل است زیرا محتوای سایت شما را بدون کمک افزونه های تخصصی یا دانش SEO به طور خودکار بهینه می کند.

آیا برای کسب و کار خود به یک سایت شرکتی نیاز دارم؟

وردپرس قالبهای بهینه سازی شده برای SEO را برای همه اهداف ارائه می دهد

بهینه سازی موتورهای جستجو در دنیای امروز زمانی ضروری است که افراد برای یافتن همه چیز مورد نیاز خود به صورت آنلاین وارد می شوند. موضوعات بهینه شده توسط SEO به کاربران امکان می دهد تا SEO سایتهای مبتنی بر وردپرس خود را بهبود بخشند. وردپرس تم های بهینه ای را برای هر شغلی ارائه می دهد.

صرف نظر از صنعتی که در آن فعالیت می کنید ، وردپرس موضوعی دارد که از قبل برای استفاده از آن بهینه سازی شده است. وردپرس موضوعاتی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص صنایع خاص مانند فروشگاه های آنلاین ، سایت های دولتی ، سایت های نمونه کارها و موارد دیگر ایجاد کرده است.

یک موضوع بهینه سازی شده برای SEO با نشانه گذاری HTML مناسب برای بهبود SEO مجهز شده است. یک موضوع بهینه سازی شده توسط SEO ، یک وب سایت را جذاب کرده و ظاهری حرفه ای به آن می بخشد. که این امر باعث تفاوت بین ماندن بازدیدکنندگان در وب سایت شما یا کلیک روی دکمه برگشت می شود.

واکنش افراد هنگام ورود به صفحه اصلی شما به موتورهای جستجو می گوید که آیا محتوای شما مرتبط است (آنها باقی می مانند) یا نه (آنها ترک می کنند) ، که بر موقعیت شما در نتایج موتورهای جستجو تأثیر می گذارد. انتخاب موضوع بیشتر به SEO مربوط می شود تا به ظاهر.

امنیت سایت های طراحی شده با وردپرس

امنیت سایت های طراحی شده با وردپرس

چیزی که شما به عنوان صاحب وب سایت نمی خواهید این است که وب سایت شما به دلیل آلودگی به ویروس ، ارسال هرزنامه یا به هر نحوی مضر شناخته شود. مهم نیست گناهکار نیستی فقط این مهم است که موتورهای جستجو سایت شما را بالقوه خطرناک تلقی کنند.

در حالی که می توانید کارهایی را که در وب سایت خود انجام می دهید کنترل کنید ، اما دیگر نمی توانید نحوه درک سایت خود را پس از هک شدن کنترل کنید. شما نمی خواهید در فهرست هرزنامه های Google یا سایر موتورهای جستجو باشید و نمی خواهید توسط Google یا سایر موتورهای جستجو مجازات شوید.

یکی از راه های اطمینان از اینکه سایت شما در لیست هرزنامه های Google قرار نمی گیرد ، ساخت سایت با وردپرس است که از امنیت برخوردار است. وردپرس از امنیت درجه یک برخوردار است ، زیرا ایمنی وب سایت های آنها به طور مداوم و تحت نظارت دائمی بهبود می یابد.

هنگامی که تهدید امنیتی شناسایی می شود ، تیم امنیتی فوراً یک به روزرسانی امنیتی را منتشر می کند که وردپرس به طور خودکار آن را اجرا می کند. WP بارهای زیادی را از دوش شما بر می دارد.

با توجه به همه این موارد ، دلایل زیادی وجود ندارد که شما از CMS ای که در حال حاضر استفاده می کنید به وردپرس مهاجرت نکنید.

پایان دادن به افکار منفی در مورد سایتهای وردپرسی

در حالی که این تنها پلت فرم CMS نیست که مشاغل و افراد در هنگام ساخت سایت با وردپرس در اختیار دارند. وردپرس همچنان پرکاربردترین نرم افزار طراحی سایت است. علاوه بر این ، WP اینجاست تا مدت زیادی در آینده بماند.

با وجود گزینه های دیگر ، WP با توجه به تنوع و سهولت استفاده ، بهترین است.

اگر می خواهید از وب سایت خود کمک حرفه ای بگیرید ، WP Buffs خدمات نگهداری وب سایت وردپرس را به صورت ۲۴ ساعته و ۷ ساعته برای صاحبان جدی وب سایت و شرکای برچسب سفید ارائه می دهد. خواه از ۱ سایت مراقبت کنید یا از ۱۰۰۰ ، آنها پشت شما را گرفته اند!

اگر از خواندن این مقاله در مورد اینکه چرا وردپرس بهترین گزینه برای طراحی سایت است لذت بردید ، باید این مورد را در مورد Blogger vs WordPress بررسی کنید.

ما همچنین در مورد چند موضوع مرتبط مانند WordPress vs Wix ، Joomla vs WordPress ، WordPress.com vs WordPress.org و جایگزین های WordPress نوشتیم.

۲۵ مورد از بهترین سایت های طراحی شده با وردپرس در سال ۲۰۲۱

ممکن است تعجب کنید که چگونه بسیاری از افراد، مشاغل و سازمان ها در سراسر جهان از وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده می کنند. از برندهای بزرگ و سازمان‌های دولتی گرفته تا سازمان‌های غیرانتفاعی و استارت‌آپ‌ها، تعداد زیادی سایت طراحی شده با وردپرس در هر جایگاهی وجود دارد.

در این ادامه ۲۵ مورد از بهترین سایت های طراحی شده با وردپرس را که روش های مختلف استفاده از پلتفرم را برجسته می کنند و همچنین برخی از سایت های معروف وردپرس  را بررسی می کنیم.

هزاران وب‌سایت نمونه وردپرس وجود دارد که می‌توانید برای کشف کاربردهای متعدد محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در اینترنت مرور کنید. با این حال، برای صرفه جویی در زمان شما، ۲۵ مورد از بهترین ها را برای الهام گرفتن از شما گردآوری کرده ایم.

 1. TechCrunch
 2. باشگاه باحال
 3. کیتی پری
 4. فونت آمازونیا
 5. وب بعدی
 6. پرندگان خشمگین
 7. لولاپالوزا
 8. کوارتز
 9. جوایز تبلیغات خلاق
 10. بی بی سی آمریکا
 11. جیکوب مک میلن
 12. بنیاد اوباما
 13. وبلاگ هدف نبض
 14. شرکت والت دیزنی
 15. دانشگاه ایالتی جورجیا
 16. دالاس ماوریکس
 17. بامزه ترین پنجه
 18. وبلاگ Rackspace
 19. آفتاب پرست هوشمند
 20. SONY Music
 21. وبلاگ فلیکر
 22. یوسین بولت
 23. وبلاگ Evernote
 24. خلاصه خواننده
 25. روش

مطالب پیشنهادی :

شرکت سئو چه کارهایی انجام می دهد؟ بهترین شرکت سئو چه ویژگیهایی دارد؟

۶ مورد از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت ۲۰۲۱

خدمات سئو چیست و شامل چه مواردی است؟

سئو چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ آنچه که باید درباره سئو سایت بدانید

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

برای چاپ این مطلب بر روی دکمه printکلیک کنید

Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید